MENU

Aparthotel Diamond

Apartamenty dla Rodzin z dziećmi

nowoczesny design

Przestronne apartamenty

Rodzinny relaks w górach

Obiekt Family, to wyjątkowe apartamenty, zaprojektowane z myślą, o potrzebach rodzin z dziećmi. W obiekcie znajdują się przestronne apartamenty, w nowoczesnym designie, strefa dla dzieci, duży plac zabaw oraz kameralna strefa spa. Dodatkowym udogodnieniem jest basen, zlokalizowany w obiekcie Aqua, oddalonym o około 30 metrów, od obiektu Family.
zobacz aparthotel

Doskonała przestrzeń 

NA RODZINNY WYJAZD

Przestronne apartamenty to idealne miejsce, do celebrowania wspólnych chwil. Funkcjonalna strefa dzienna pozwala na przygotowanie ulubionego posiłku, spędzenie czasu na zabawie, czy oglądaniu TV. Wygodne łóżka zapewnią komfortowy sen rodzicom i dzieciom.

sprawdź wolne terminy

Przestronne apartamenty

W Aparthotelu Diamond znajdziesz luksusowe apartamenty, dla rodzin z dziećmi, a w nich: Wygodny salon, jedna lub dwie sypialnie oraz w pełni wyposażony, duży aneks kuchenny. Nie brakuje też balkonu – idealnego, by cieszyć się promieniami górskiego słońca lub szukać Wielkiego Wozu na rozgwieżdżonym niebie.
Wybierz apartament

Strefa dla dzieci

Ciesz się czasem z dziećmi na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci. Przewidzieliśmy dużą salę zabaw oraz zewnętrzny i bezpieczny plac zabaw. Dla rodziców duży teren zielony wokół placu. Doskonała przestrzeń, by wspólnie zagrać w piłkę, pokonać tor przeszkód lub pozjeżdżać.
zobacz strefę dzieci

Aparthotel diamond

Zarezerwuj w najlepszej cenie

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
Zadzwoń
REZERWACJA

Zapisz się i otrzymaj -5% na pobyt

Bądź z nami na bieżąco dowiaduj się o aktualnych ofertach, otrzymasz również zniżkę w wysokości 5% na wybrane okresy w naszym obiekcie.

Poprawnie zapisałeś się do newslettera