Bezpieczne wakacje w Polsce

Gotuj samodzielnie albo zamów bezpośrednio do apartamentu.

 

Nasz obiekt wyposażony w pokaźne apartamenty zapewnia idealne warunki dla osób, które chcą samodzielnie gotować. Jeśli szukasz apartamentów z wyposażonym aneksem kuchennym oraz dostawą posiłków przez wykfalifikowaną obsługę, która dba o bezpieczeństwo – to z pewnością przypadniemy Ci do gustu.

Aparthotel Diamond to także  idealnie miejsca na wakacyjny wypad z rodziną. W pełni wyposażone apartamenty z  aneksem kuchennym, jedną bądź dwoma łazienkami,  oraz balkonem w wysokim standardzie sprostają oczekiwaniom wymagającym rodzinom.

 

Apartementy w Górach Białka Tatrzańska

Wybierz Bezpieczeństwo

 

W trosce o Twoje bezpieczeństwo podejmujemy radykalne starania. Wszelkie rządowe zalecenia są w 100% zrealizowane w naszym obiekcie. Obsługa została przeszkolona w zakresie postepowania oraz zapobiegania zarażeniom się COVID-19. Apartamenty, strefa SPA oraz wszelkie pomieszczenia są odpowiednio dezynfekowane przez personel. Dlatego jeśli myślisz o bezpiecznym urlopie – to na pewno miejsce dla Ciebie.

Wypoczynek blisko lasu

 

Idealnym rozwiązaniem na Bezpieczny wypoczynek są wakacje z dala od tłumów – Aparthotel Diamond znajduję się w cichej i bardzo spokojnej miejscowości w Białce Tatrzańskiej. W pobliżu znajduję się las oraz rzeka „Białka”. Rozciąga się tutaj również piękny widok na Tatry – więc jeśli jesteś spragniony przyrody oraz luksusowych apartamentów sprawdź naszą ofertę.

Apartementy w Górach Białka Tatrzańska
pl Polish
X