MENU

Aparthotel Diamond

Cennik masaze

Masaż to znany od starożytności i stosowany w wielu kulturach zabieg terapeutyczny, który wykazuje właściwości lecznicze, relaksacyjne i regenerujące.

Zapraszamy do świata masażu, świata głębokiego relaksu i odprężenia, wspaniałej odprężającej atmosfery przy blasku świec, aromaterapii i muzyce relaksacyjnej.

Skorzystaj z bogatej oferty masaży, ciesz się ich regenerującym działaniem.

W naszym salonie, masaże wykonuje wykwalifikowana fizjoterapeutka, Pani Anna.

CENNIK MASAŻY

MASAŻ RELAKSACYJNY

Plecy30 min109 zł
Plecy60 min149 zł
Całościowy60 min179 zł
Całościowy90 min239 zł
Deep tissue (tkanek głębokich)90 min239 zł
Aromatyczny (całe ciało)60 min199 zł

MASAŻ REHABILITACYJNY

Plecy30 min139 zł
Plecy60 min159 zł
Całościowy60 min199 zł

Gorącymi kamieniami60 min219zł
Dla kobiet w ciąży40 min199zł
Autorski masaż spersonalizowany75 min279zł
KINESIOTAPING20 - 40 min69zł

Zapoznaj się również z ofertą naszych zabiegów kosmetycznych klikając tutaj.

OPIS MASAŻY


Masaż relaksacyjny (aromaterapia)

Ten rodzaj masażu idealnie zmniejsza napięcie mięśni, a także sprawi, że będziemy naprawdę wypoczęci. Masaż relaksacyjny przy pomocy naturalnych olejków eterycznych skierowany jest w stronę odpowiednich potrzeb osoby masowanej. Terapeuta może wykorzystać podczas tego masażu różnego rodzaju oleje powodujące wzmocnienie układu odpornościowego, relaks, energetyzację, redukcję stresu czy przywracające równowagę organizmu itp.
Masaż relaksacyjny jest odpowiedni szczególnie dla osób narażonych na stres.


Masaż tkanek głębokich (Deep Tissue)

Masaż ten łączy w sobie techniki i elementy kilku różnych podejść do masażu - klasycznego, tajskiego, drenażu limfatycznego i hawajskiego masażu lomi-lomi. Polecany jest osobom, które żyją w warunkach ciągłego stresu, ciężko pracują, często latają. Masaż tkanek głębokich pomaga złagodzić stres, zrelaksować się, wyciszyć i przywrócić równowagę energetyczną oraz zrównoważyć układ nerwowy. W trakcie zabiegu masowana  jest strefa karku, ramion, pleców, nóg twarzy i głowy. Tempo i siła masażu dobierana jest do indywidualnych potrzeb.


Masaż rehabilitacyjny 

Jest to rodzaj masażu leczniczego. Połączony jest z różnymi technikami rehabilitacji – wykonanymi w ramach terapii po urazie, operacji i wypadku. Masaże rehabilitacyjne stosuje się również w stanach pourazowych, wadach postawy oraz bólach mięśni kręgosłupa i bólach pleców, a także jako profilaktyka chorób przewlekłych wszystkich układów organizmu. Rehabilitant do każdego typu schorzenia dobiera odpowiedni zestaw ćwiczeń.


Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to głęboko odprężający, rozluźniający mięśnie, niwelujący zmęczenie i słabe tętno zabieg poprawiający przebieg energii w organizmie.


Kinesiotaping

Kinesiotaping to zabieg polegający na nałożeniu na ludzką skórę specjalnych plastrów elastycznych o określonym napięciu i ukierunkowaniu.Kinesiology taping jest najskuteczniejszy w połączeniu z tradycyjnym leczeniem choroby, a także fizjoterapią, masażem i terapią manualną. 
Kinesiotaping to najnowszy zabieg w neurologii o szerokim zakresie wskazań do stosowania oraz jako alternatywna metoda leczenia ostrych stanów zapalnych.

Gabinet masażu

Zadzwoń
REZERWACJA

Zapisz się i bądź na bieżąco

Bądź z nami na bieżąco dowiaduj się o aktualnych ofertach, kodach rabatowych i nowościach!

Poprawnie zapisałeś się do newslettera