ApartHotel z atrakcjami dla dzieci


Na wakacjach w górach najważniejsza jest zabawa! W ApartHotelu Diamond na dzieci czeka specjalna strefa, w której nasi mali goście mogą wyszaleć się do woli. Sala zabaw zajmuje całe piętro!

Z myślą o najmłodszych

W sali zabaw znajdują się:

  • specjalne ściany do rysowania kredą,
  • klocki,
  • dziecięcy zestaw do zabawy w kuchnię,
  • puchate misie,
  • bujane koniki i owieczki,
  • miękka wykładzina
  • dziecięce mebelki.

Ale to nie wszystko, bo przy obiekcie – koło rzeczki i świerkowego lasu – mamy duży plac zabaw z trampoliną, piaskownicą, huśtawkami, zjeżdżalnią i ruchomymi mostkami, które pomagają ćwiczyć równowagę.

Hotel dla rodzin z dziećmi

Nasze apartamenty zostały tak zaprojektowane, by zapewnić komfortowe wczasy z dziećmi. To dlatego są niezwykle przestronne, mają duży aneks kuchenny, a na rodziców czeka osobna sypialnia. Pomyśleliśmy też o fajnym miejscu do spania dzieci. Jest w nich przestrzeń na odpoczynek i zabawę. A do tego całe mnóstwo szaf i szafek, by bez problemu zmieścić cały ekwipunek potrzebny na ferie z dziećmi i aktywne wakacje z dzieckiem.

W obiekcie posiadamy łóżeczka dla dzieci, które udostępniamy na życzenie bezpłatnie.

Białka Tatrzańska – atrakcje dla dzieci

Białka Tatrzańska to najlepsze w Polsce miejsce na rodzinne wyjazdy na narty. W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska dzieci mogą stawiać pierwsze kroki na nartach i szlifować technikę w narciarskim przedszkolu pod okiem uwielbianych instruktorów. W naszym ApartHotelu mamy zaś dużą, nowoczesną narciarnię ze specjalnymi suszarkami do butów.

W zimie w Białce Tatrzańskiej funkcjonuje też m.in. kryte lodowisko, do którego z ApartHotelu Diamond można dojść spacerem.

Uwielbianym przez dzieci miejscem w Białce Tatrzańskiej są Termy Bania z przyjemnie ciepłą wodą geotermalną. Czekają tu m.in. zjeżdżalnie, wodny plac zabaw, kaskady, sztuczna fala, wodne karuzele, wodospad czy grota z gejzerem. Dla naszych gości mamy w prezencie zniżki na termy!

pl Polish
X