MENU

Aparthotel Diamond

Zabiegi spa

ISTOMER to grupa zabiegów i preparatów kosmetycznych, ze zdolnością naprawczą, odbudowującą
i regenerującą uszkodzone tkanki skóry.

PROMOCJA – 10%

Gold Eye

Zabieg liftingujący i rozjaśniający z wykorzystaniem złota koloidalnego
  • Cienie pod oczami, opuchnięcia, zmarszczki sprawiają, że Twoja twarz wygląda na zmęczoną?
  • Teraz możesz skutecznie zadbać o tę część twarzy. ☆HISTOMER EYE LIFE GOLD MASK☆ to produkt oparty na złocie koloidalnym, bio- peptydach i roślinnych komórkach macierzystych.
300/270 zł / 60 min

HydraX4

Zabieg głęboko nawilżający
  • Twoja skóra pozbawiona jest blasku, a do tego wyraźnie szara, sucha i odwodniona? Czas na ekspresowe działanie!
  • Zabieg z produktami z linii Hydrax4 to coś, co zachwyci Cię od pierwszej chwili. Efekty widoczne są powiem od razu!

 

250/225 zł / 60 min

Vitamin C

Zabieg liftingująco – regeneracyjny
  • Odzyskaj blask i jędrność dzięki innowacyjnemu połączeniu witaminy C i kwasu elagowego w zabiegu VITAMIN C HISTOMER
  • Dzięki najwyższej jakości 4 aktywnym składnikom, produkty działają na zewnętrznej części naskórka. Chronią skórę i sprawiają, tworząc na jej powierzchni barierę ochronną.
300/270 zł / 75 min

Gold Eye

Zabieg liftingujący i rozjaśniający z wykorzystaniem złota koloidalnego.

Skóra pod oczami jest niezwykle delikatna. Wrażliwa na brak snu, stres, lub długie przebywanie przed monitorem czy w ostrym sztucznym świetle. Zdecydowanie teraz potrzebuje więcej troski.
Dlatego zadbaj o nią ze ZŁOTĄ PIELĘGNACJĄ HISTOMER.

Zabieg Golden Eye to absolutny hit!
Eye Life to kompletny zabieg Histomer zaprojektowany z myślą o potrójnym działaniu przeciwko problemom z konturem oczu.
SYNERGIA 3 NIEZWYKŁYCH DZIAŁAŃ: Biokatalizator Gold-Peptide, molekularny kompleks biopeptydów i czystego złota koloidalnego. Wykazuje silne działanie liftingujące i antygrawitacyjne, co prowadzi do stopniowej redukcji worków na powiekach. Zawiera ekstrakt z naturalnych Bioflawonoidów, pozyskiwany z naparów z nawłoci (Solidago Virga Aurea). Działa poprzez zmniejszenie obrzęku i cieni pod oczami spowodowanych spowolnieniem krążenia żylnego w powiekach.

 


HydraX4

Zabieg głęboko nawilżający.

Twoja skóra pozbawiona jest blasku, a do tego wyraźnie szara, sucha i odwodniona? Czas na ekspresowe działanie! Zabieg z produktami z linii Hydrax4 to coś, co zachwyci Cię od pierwszej chwili. Efekty widoczne są powiem od razu!
Dzięki najwyższej jakości 4 aktywnym składnikom, produkty działają na zewnętrznej części naskórka. Chronią skórę i sprawiają, tworząc na jej powierzchni barierę ochronną.
W skład całej linii wchodzą:

  • pasta do mycia twarzy
  • genialna maska nawilżająca
  • intensywne serum
  • krem nawilżający

Pełen zabieg obejmuje wykorzystanie wszystkich tych produktów, które genialnie nawilżają skórę, docierając do jej najgłębszych warstw. Przywrócą jej dawny blask, elastyczność, jędrność oraz jednolity kolor.


Vitamin C

Zabieg liftingująco-regenerujący.Histomer Vitamin C to zabieg na twarz oparty na wysoce stabilnej odmianie czystej witaminy C o niezwykle wysokiej aktywności biologicznej, zwanej VITAMIN C NATIVE COMPLEX (witamina C w swoim naturalnym stanie). Vitamin C Native Complex to niezwykły kompleks aktywny, w którym czysta witamina C (kwas askorbinowy) jest połączona z inną silną i silną naturalną substancją zwaną Ellagin C (kwas elagowy).
Witamina C pomaga rozwinąć 5 intensywnych działań: przeciwzmarszczkowe, rozjaśniające przebarwienia, adaptogenne, odbarwiające, nawilżające i odżywcze.

Zadzwoń
REZERWACJA

Zapisz się i otrzymaj -5% na pobyt

Bądź z nami na bieżąco dowiaduj się o aktualnych ofertach, otrzymasz również zniżkę w wysokości 5% na wybrane okresy w naszym obiekcie.

Poprawnie zapisałeś się do newslettera